Zeer storend, bellen minstens 1x per dag, dit elke dag. Ondanks dat ik het nummer geblokkeerd heb krijg ik wel een melding dat men me gebeld heeft. Ook dat vind ik vervelend. Sta eveneens op de bel me niet lijst maar dat zorgt er niet voor dat ze niet meer bellen.
Zag onlangs op de website dat je een klacht kon indienen
Indien u ongewenste telefonische oproepen blijft ontvangen, kan u klacht neerleggen bij de Economische Inspectie van de FOD Economie.
Contactgegevens:
FOD Economie
Algemene
Zeggen niets, ofwel zuchten en afleggen ofwel direct afleggen.
staat bij mij op geblokkeerd maar ze blijven bellen en ik krijg telkens bericht van mijn antwoordapparaat dat ik gebeld ben. Op het bericht XXXXXX je enkel ademhaling en afleggen.
Bellen dagelijks op, Deze keer wel opgenomen begin met ben van de firma.... Maar verstond niet veel van het gesprek dus heb maar gezecht geen verkoop of leurders aan de telefoon dat ik niets moest hebben. Begon ze te dreigen dat ik onbeleefd was terwijl zei me alle dagen storen en zitten te bellen op mijn prive nummer waar ze niet op een gepaste manier aangekomen zijn. Ze belde direkt weer dus nee verstaan ze blijkbaar niet.
Tim Meskens