Kopen persoonsgegevens, houden deze bij zonder toestemming. Bellen de lijst af. Nummer komt uit Kortrijk, bedrijf waarvoor ze belde is elders gevestigd.
Belt en laat slechts 2x rinkelen. Spreekt geen boodschap in. Mijn telefoon geeft automatisch de melding "vermoedelijk spam" bij dit nummer.
Stuurt ook sms-jes met als boodschap "gemiste oproep..." zodat het lijkt alsof ik een oproep van dit mummer gemist heb, terwijl dit niet zo is.
Doet dus alles omdat ik terug zou bellen (maar dat ga ik natuurlijk niet doen)
Idd stellen vragen of U nog eiegenaar bent van een woning in west-vlaanderen, met de vraag om zonnepanelen te leggen, ben al 3 jaar verhuisd, mijn dak ligt al 12 jaar vol, dus helemaal geen huiswerk gemaakt dus gewoon ws de klapper of andere gemeentelijke adresboeken met telefoonnrs afbellen...
Ben gebeld door diverse mensen van dit bedrijf op verschillende dagen met verschillende nummers. Zij zijn duidelijk niet op de hoogte van elkaar en antw. Dan maar "ah ja, ik zie het, dat klopt."!!?? Ze vragen of u nog steeds eigenaar bent v. Woning X op adres X. Incorrect. Dit was een vroeger adres dat ze zeer waarschijnlijk op het internet hebben teruggevonden van me. Gaat om zonnepanelen te verkopen. Zéér slechte screening op voorhand over de mensen die ze contacteren. Geblokkeerd.
Belt meeredere keren per week. Laat geen bericht achter. Bij nader onderzoek blijkt dit een marketing nummer te zijn dat standvastig vasthoudt om je te bellen. Ze vragen of een adre sklopt, geven zomaar wat op en dan beginnen ze over zonnepanelen.
Bellen nadien gewoon terug.
Ik sta op de call me not lijst, maar daar trekken zij zich niets van aan. Klacht bij politie willen ze niet registreren. Dan maar ombudsdienst klacht neerleggen.
Arrogantie troef bij deze mensen. En zijn nu geblocked.
Onbekend nummer.
Ik ben hier 10 keer door gebeld.
Er werd nooit een bericht nagelaten.
Dan heb ik het nummer opgezocht en ben ik op deze site terecht gekomen.
Door de commentaren hier, heb ik het nummer geblokkeerd.
Dankjulliewel voor de verhelderingen ;)
Vraagt in het begin meteen of het "bij hun gekende" adres correct is, wat niet zo is natuurlijk, waardoor mij lijkt dat het gesprek daar afgelopen is. Gaan ze toch zomaar verder met hun uitleg, voor wie weet welke reden
Het zijn slechte manieren om iemand die je niet kent te bellen en dan geen boodschap in te spreken over wie je bent, wie, of wat je vertegenwoordigd en het waarom van het telefoontje. Onbekende nummers, en nummers die niet in mijn telefoonlijst voorkomen worden nooit beantwoord, tenzij je me kan overtuigen om volgende keer wel op te nemen, of zelf terug te bellen.