Maar wat is dan de reden dat ze niet antwoorden als ik opneem? Een mogelijkheid is dat, als je terugbelt, dit betalend is (en op wacht of zo wordt gezet, of blijvend een pieptoon krijgt, en de rekening begint te lopen)... Maar dat blijkt in dit geval niet zo te zijn (ik had gebeld gezien ik niet wist dat het spam/scam was)... In ieder geval : dit nummer neem ik uiteraard niet meer op.
Deze nummer heeft mij meermaals opgebeld... Zonder in te spreken.... Bij het terug bellen een nederlands antwoordapparaat.... Direct inleggen en blokkeren!!!!!.
Ga de nummer ook aangeven
Heeft mij de laatste weken al meermaals gebeld, ondanks dat ik me op de dncm (do not call me) lijst heb ingeschreven. Orange Telefoon app geeft 74% kwaadaardig en 23% Telemarketing aan, reden genoeg voor mij om niet op te nemen.
Ze bellen twee keer naar mijn vrouw, krijg meteen de melding op GSM ' vermoedelijk spam ', ik neem op, Nederlandstalige dame wil mijn vrouw spreken, beweerd van 'Eneco' te zijn. Nadat ik haar meermaals vroeg hoe ze aan het nummer was geraakt en dat ze vermeld staan op spamlijst zei ze ' sorry ik heb verkeerd gebeld' en hing de hoorn op.
3 weken geleden gebeld door dit nr. Werd direct ingehaakt. Nu weer gebeld. Kreeg een Nederlandse aan de lijn. Waren bezig met het "verduurzamen van huizen, zonnepanelen,...." Na mijn;"interesseert me niet, dit gesprek is hier afgelopen" hoorde ik nog net "waarom niet" voordat ik inhaakte. Sta nogthans op de "bel me niet lijst". Dus als ik te weten kom wie erachter zit komen ze in de problemen
Belt op verschillende tijdstippen soms meermaals dag, toen mijn antwoordapparaat opsprong was 't iets Frans of andere vreemde taal twee woorden en ze legden neer, heb ze geblokkeerd
Zeer vervelend! Het nummer is natuurlijk fake, gelet op zijn belachelijke en idiote structuur. Maar ja, het moet kunnen! Het ergste is dat men niet kan terugslaan